Teknoloji

Bloodborne PC Versiyonu PlayStation Showcase’de Açıklanacak

Bloodborne PC versiyonu Duyuruya yaklaşmış olabiliriz. Lance McDonald’ın geçtiğimiz günlerde keşfettiği bir detay, beklenen günün yaklaştığına dair bir işaret sayılabilir.


İlginizi çekebilir:  Bloodborne’un PC Versiyonu Çalışıyor


PC platformuna çıkması en çok beklenen PlayStation oyunlarından biri de tabii ki Bloodborne. PlayStation 4 için çıkışından bu yana birçok kez tartışma ve zaman zaman dedikodu olarak karşımıza çıktı. Beklenen duyuru yapılana kadar ortaya çıkmaya devam edeceğini bilmek için dahi olmaya gerek yok.

Hatırlayacağınız üzere Sony’nin daha fazla PC uyarlaması ile karşımıza çıkacağını söylemesinin ardından geçtiğimiz hafta God of War’ın yaratıcılarından David Jaffe heyecan verici bir açıklama yapmıştı. Çok sağlam olarak bahsettiği kaynağı aracılığıyla aktardığı bilgilerle Bloodborne’un PC uyarlaması üzerinde çalıştığını söyledi.

PlayStation Showcase öncesi yaşanan bu gelişmeler, elbette olası bir duyuru olasılığını artırdı. Bugün Lance McDonald tarafından ateşe bir odun parçası daha atıldı.

https://twitter.com/manfightdragon/status/1660129358235996161

Bloodborne PC Versiyon Duyurusu Yakın Olabilir

McDonald, Oil Urn’un PC sürümündeki ekran görüntülerinin FromSoftware medya sanatçısı Marcos Domemench tarafından Bloodborne Wiki sayfasında yayınlandığını fark etti.

Lance McDonald, birden fazla sanatçının çalışmaları için Bloodborne oyununun PC versiyonunu kullandığını ancak Domemench’in ekran görüntülerinin oyunun Windows işletim sisteminde çalışan versiyonundan alındığını söylüyor. Ayrıca belge ismine verilen ‘SPRJ-win64’ün debug menüsünde çekilen ekran sahnelerine verilen klasik bir isim olduğunu ve bunun hata ayıklama kamerasının kullanıldığının açık bir işareti olduğunu ekliyor. PlayStation 4’te mevcut değil.

The Old Hunters genişletmesi de dahil olmak üzere Bloodborne’un PC sürümü çalışıyor gibi görünüyor. Her şeye rağmen şu an umutlanmamak gerekiyor ancak PlayStation Showcase için sayılı günler kalmışken beklemekte fayda var.

kagizmanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu